| danina a întrebat:

In ce sezon si in ce episod moare damon? crying( ( The vampire diaries)

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Damon sa moara?
No way... Daca Damon moare..se termina serialul..Cine s-ar mai uita fara cel mai dragut actor? big grin

| danina explică (pentru pwp):

Stiu. e tragic... dar uitati-va pe youtube la cv de genu damon's funerar. ce bine ar fi sa nu moara e cel mai amuzant si cel mai dragut ( pararea mea) big grin

| pwp a răspuns (pentru danina):

Nu moare... e sarea si piperul serialului!

| Micнio a răspuns:

De fapt el nu moare big grin este viu chiar si in sezonul 3 seria 17 big grin si nu cred ca va muri, pentru ca este un personaj proncipal si nu va avea rost sa privesti serialul daca unul din personaje principale e mort

| danina explică (pentru Micнio):

Stiu. e tragic... dar uitati-va pe youtube la cv de genu damon's funerar. ce bine ar fi sa nu moara e cel mai amuzant si cel mai dragut ( pararea mea)