| mao14 a întrebat:

Hello TPU big grin va rog sa ma ajutati si pe mine cu ceva big grin era un film unde niste copii ziceau mai multe povesti de groaza si una dintre ele era vb de o fata care mereu inainte sa se sulce o lingea cainele pe mana si ultima oara a linso "cainele" si a auzit un zgomot si a fazut cainele spanzurat si scris pe oglinda : nu numai cainii stiu salinga... care stie filmul va rog frumos sa imi spuneti, dau funda big grin

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Este vorba de Campfire Tales(1997)-Poveşti de groază, iar ceea ce spui tu este a 3-a poveste,"People Can Lick Too".

2 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Nu stiu filmu dar o sa pun intrebarea la favorite ca pre misto filmul laughing

| LoL a răspuns:

De fapt filmul se numeste:urban legends:humans can lick too