| LauraPaty a întrebat:

Ieri m-am uitat de curiozitate la un videoclip cu intamplari de groaza. In timp ce ma uitam la video nu imi era teama, dar noaptea trecuta...muream de frica. E prima oara in viata mea cand am stat toata noaptea treaza. Ma uitam prin imprejur pentru ca parca vedeam cum acei monstrii din videoclip erau acolo. Daca auzeam orice zgomot incremeneam. Imi imaginam tot felul de lucruri infioratoare. Ma temeam ca vreo creatura, asa cum era in video, imi va omorî parintii sau pe mine. Nu stiu ce sa fac sa scap de frica asta si de toate gandurile astea. Va rog ajutati-ma. Nu vreau ca si in noptile viitoare sa fie la fel. Intamplarile alea erau foarte infricosatoare, dar eu nu imi dadeam seama de asta in timp ce ma uitam. Nu stiu daca sunt reale sau nu, dar fiind din viata unor oameni, sunt sanse ca unele dintre ele sa fie adevarate. Si nu sunt gen povesti de speriat copii cu "monstrii sub pat" sau mai stiu eu ce. Sa stiti ca nu sunt un copil mic. Spuneti-mi ce sa fac, dati-mi sfaturi, orice, dar va rog ajutati-ma.

1 răspuns:
| Divy a răspuns:

Să te uiți la filme amuzante laughing Scary movie glumesc dar după un timp îți revii
Dar ai grijă pe viitor!