| danielutzica a întrebat:

Hello! Vreau si eu niste filme de adolescenti sa ma uit la ele! Nu conteaza daca sunt vechi sau noi! Niste sugestii, va rog! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| KikiRiki98 a răspuns:

A cinderella story
Another cinderella story
A cinderella story:once upon a song
Raise your voice
Monte Carlo
Sydney White
A Walk To Remember
The Last Song
Aquamarine
Step up 1, 2, 3
Keith
Eu le-am vazut pe toate si merita vazutehappy Daca ti-au placut si mai vrei sa vezi altele sa imi spui:* ma voi mai gandi si iti voi spune

| danielutzica explică (pentru KikiRiki98):

Vreo 3 filme nu am vazut din aceastea de care mi-ai zis. daca mai ai idei, mai lasa'mi cateva filme. Merci kiss

| KikiRiki98 a răspuns (pentru danielutzica):

Nu ai pentru ce:* Mi-au venit in minte inca vreo cateva filmehappy
17 again
Prietenie pentru totdeauna (este un film cu papusile acelea Bratz numai ca cu personaje realehappy oricum mie imi place foarte mult filmul)
Confessions of Shopaholic ( ma dau in vant dupa cumparaturi)
si Saracele fete bogate( nu l-am vazut inca, dar vreau sa ma uit azi:*)

4 răspunsuri:
| BlueByte a răspuns:

Liceenii merita vazut!

| GaLeX2012 a răspuns:

American Pie 1-8
Sex Drive
College
EuroTrip
RoadTrip
PROJECT X
Lesbian Vampire Killers
Grind
Little Man
A good old fashion orgy