| anonim_4396 a întrebat:

Hello, vreau si eu va rog daca stiti seriale gen "pretty little liars" dar nu gossip girl. Despre viata unor adolescenti, da sa nu fie plictisitor. happy

3 răspunsuri:
| DeXxa a răspuns:

Uite aici cateva seriale pe care le-am vazut eu, care prezinta viata unor adolescenti : 90210, Skins UK, Skins US, Awkward, The O.C., Suburgatory, One Tree Hill si cam atat am vazut eu. happy

| Alexalice10 a răspuns:

Switched at birth

| Annll a răspuns:

The Vampires Diaries
The Secret Cirle
Lost girl

Si mai stiu cateva coreene [daca iti plac] : Koizora; You're beautiful; Dream High; Heartstrings big grin

Sper ca te-am ajutat!