| crisstinnaaa a întrebat:

Helloo TPU!winking E adevarat ca alina eremia si dorian popa sunt impreuna in realitate? Asa am auzit, dar nu stiu daca este adevarat.winking Dau funda raspunsului corect! kiss

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Buna ^^ cei doi nu sunt impreuna in realitate, deoarece Dorian Popa are o relatie, uite aici :

http://www.cancan.ro/......rului.html

8 răspunsuri:
| Horia1313 a răspuns:

Da,sunt inpreuna..si chiar demultlaughing

| crisstinnaaa explică (pentru Horia1313):

De unde sti? tongue

| crisstinnaaa explică (pentru crisstinnaaa):

Eu vreau ceva concret...tongue

| Horia1313 a răspuns (pentru crisstinnaaa):

La noi in Oradea a fost acum pe 2 Martie

| Horia1313 a răspuns:

Sunt la curent cu mondenitatea mereusmug:*

| Sadness12 a răspuns:

Eu cu Dorian nu suntem impreuna dar suntem foarte buni prieteni si suntem si apropiati. Dar cum ziceam suntem doar buni prieteni.

| iubescdouaseriale a răspuns:

Nuppp! si eu m-am uitat si am cautat tot sa ca tine. si oriunde cautam erau aceleasi raspunsuri! ALINA EREMIA SI DORIAN POPA NU SUNT DECT PRIETENI!