| maya_2794 a întrebat:

Help! Am vazut la tv o reclama la un film, unul cu fantome.Este vorba despre o fata a carei sora a murit si ea nu a vazut-o moarta. Are viziuni cu aceasta destul de ciudate cum ca s-ar sufocasi crede ca sora ei nu era moarta in momentul inmormantarii.Problema e ca nu mai stiu cum se numeste si pe ce progamstraight face. STIE CINEVA? -FUNDA-

Răspuns Câştigător
| SlowLikeSnow a răspuns:

Intre viata si moarte este in seara asta pe pro TV la 23:00 is inabunita cand vad reclama si cred ca asta e filmu. sper ca te-am ajutat :* papa

6 răspunsuri:
| DenyAmphetamine a răspuns:

Mesaje de dincolo - de luni pana joi dar nu stiutiu... mi se pare ca acu il difuzeaza pe axn... ca pe pro Tv a aparut medalionul in locul acestui serial thinking

| RoooneyThePuf a răspuns:

``Mesaje de Dincolo``-Protv, pe la ora 6,:d, 6 :30, eh...aflii uhbig grinbig grinbig grin
Pupici:*kiss:*kiss

| RoooneyThePuf a răspuns:

Ooops,. scuze...big grinbig grinbig grinbig grin:AM incurcat filmele...filumul ala e tot pe protv, cu toate ca nu stiu exact cum se cheama, era pe la ora 10big grinbig grinbig grinbig grin

| Savannah a răspuns:

Nu era mesaje de dincolo era p protv intr-adevar insa a fost aseara la 22:30

| NiCkOtHeBeST a răspuns:

Intre viata s imoarte l-am vzut se termina cand fata aia mica amy o moara pe vanessa sora lui christhy

| maya_2794 explică:

Multumesc !