| Aryutzza7 a întrebat:

Help me! Am vazut mai demult un film cu o fata si un baiat care or mers in nu stiu ce calatorie. Si era un om urat care statea cu alti oameni intr-o casa plina cu cruci. Pe aia doi i-o rapit si trebuia sa le faca un copil la aia ce locuiau in casa. Nu aveau voie sa injure acolo. Imi puteti spune cum se numeste filmu? love struck

1 răspuns:
| Aluna_6329 a răspuns:

Ai ceva detalii? anul aparitiei, vreun actor mai cunoscut? macar soundtrack-uri