| Riabak a întrebat:

Helppp
Deci demult cred ca acum 3 4 ani am vazut un film american numai stiu sigur daca erau vampiri sau ce erau niste monstri urmareau pe un tip si gagica-sa si tipu principal era si el semi monstru,, oricum el fugea cu gagica-sa de monstri prin metru (o scena) el se trezea iar in diferite realitati..si o lua de la capat cred ca asa era din ce imi amintesc. Filmul se termina cand el joaca fotbal american se duce la vestiar si vede iar pe unu care era monstru/vampir nu imi amintesclaughingFUnda

2 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Imi amintesc filmul, l-am vazut demult, dar numai stiu cum se numea. Incerc sa-mi amintesc.

| Riabak explică (pentru TheStory):

Daca iti amintesti iti raman dator pe veci ca il caut d foarte mult timpstraight facelaughing