| RoxyOnTPU a întrebat:

Hey...aceasta intrebare este pentru cei care urmaresc serialul "Iubiri Secrete": ati vazut episoadele de luni si de ieri(din 19 si 20 martie)?Eu nu...puteti sa mi le povestiti?Nu vreau raspunsuri gen "Uita-te la reluare".Funda pentru cele mai multe detalii

2 răspunsuri:
| Caaaaalin a răspuns:

Victor Stoian(Mafiotul, Puscariasul) a pus o bomba la casa de "vacanta" a Marisilor.Ea a explodat dupa 2 minute si Madalin a fugit cu ea si a auncat-o undeva! SUNT FAN! FUNDA!

| al3x17 a răspuns:

In episodul 20 tipul ala mafiotul a ascuns decis sa ii omoare pe Marisi si le-a ascuns sub fan o bomba care va exploda peste 2 minute.
Acum uitate la episodul de miercuri
Dunda te rog?!