| Maaryyneelaa a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care urmaresc serialul "Iubiri secrete"Care este actorul vostru preferat?

Răspuns Câştigător
| lexyy a răspuns:

Aristotelalaughing

12 răspunsuri:
| Timeea2001 a răspuns:

Raluca

| DyNo a răspuns:

Actorul meu preferat este Sorin ( Florian Mamiron ), Ioana ( scuza-ma, dar nu-i stiu numele real ) si Madalin ( Bogdan Marchidan ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are importanta la Dragoste si sex?

| Maaryyneelaa explică (pentru anonim_4396):

Nu draga, dar stim cu totii ca toata lumea cauta intrebari doar din aceasta categorie!

| Sadop a răspuns:

A fost Vlad ( Romeo Vasca ), acum e Sorin ( Florian Mamiron ).

| ReZiSTorr a răspuns:

Sorin,Iulia,simona,raluca, iani cu caterinca lui, capone e un om bun P.S. eu urmaresc din sezonul 1 ep1

| Mlov3u4ever a răspuns:

Sorin-->Florian Mamiron.happy

| Madalina84 a răspuns:

Al meu e Ioana

| FulgerMQ a răspuns:

Capone

| Andreeaaaaaaaaaaa a răspuns:

Radu

| Hazzard a răspuns:

Toti sunt niste actori foarte buni, dar dupa modul in care se comporta ii prefer pe Madalin, Capone, iar pentru caterinca pe Radu si Iani

| LoveCats a răspuns:

Radu