| mara11654 a întrebat:

Buna de lunea asta, 4 martie a inceput Iubiri Secrete si nu am putut sa ma uit nici luni,nici marti, doar miercuri....Si s-au schimbat mai multe si nu prea inteleg.Va rog daca ati putea sa imi dati episoadele sau sa imi povestiti.happy

Funda!

Răspuns Câştigător
| euu33 a răspuns:

Toate sezoanele trecute au fost un vis de al lui Radu care acum s-a trezit din coma.Acum el si Ionut sunt frati, Valeria este matusa lor care este casatorita cu Tudor.Madalin si Andrei sunt verii lui Radu,Ioana este fiica lui Iani,Damian si Tudor sunt frati,iar Vladimir este tatal lor, Daniel si Sorin sunt fii lui Damian, Roxana se preface acum ca e iubita lui Sorin ca sa nu o omoare Damian, Andrei si Ioana s-au indragostit, si Madalina s-a indragostit de Ioana.Cam atat. Sper ca te-am ajutat.:-)

| mara11654 explică (pentru euu33):

Mersi mult! si apropo ce sezon e?

| euu33 a răspuns (pentru mara11654):

Cred ca 5

| euu33 a răspuns (pentru mara11654):

Am o intrebare:te cheama cumva nita mara?

| mara11654 explică (pentru euu33):

Nuhappy

8 răspunsuri:
| Blackyuu a răspuns:

Da, nici e nu prea inteleg cred ca este un fel de vis sau o lume paralelă! oricum aici poti viziona episodele http://iubirisecretesezonul5.com/iubiri-secrete-sezonul-5-episodul-7/

| sorin_6068 a răspuns:

Radu a fost impuscat de cei din organizatie pentru ca aflase de secretul lor cu estoniu iar dupa a intrat in coma si tot ce a fost in sezoanele trecute a visat radu cat timp a fost in coma iar cand s-a trezit a constatat ca nimic din ce isi aducea el aminte nu mai era la fel cu realitatea

| Crissstina01 a răspuns:

Sincer, nici eu nu prea pricep ce se intampla. Adica au inceput sa faca cunostinta iar unii cu altii, Coman si Valeria au avut o relatie, Valeria ii casatorita cu Tudor ala si habar n-am cine-i, Madalin si Ioana erau frati si acum nu mai is, si multe altele, ii chiar ciudat laughing Si eu as vrea sa stiu de ce.

| alexvrabie a răspuns:

Mara uite aici toate episoadele te rog funda http://onlinesubtitrat.org/iubiri-secrete-sezonul-5-online