| FataCuVise a întrebat:

Hey all!

1. Dati-mi niste filme de genul Twilight (sa aiba acctiune dar si dragoste )
2. Dati-mi cateva fime cu vampiri
3. Dati-mi cateva filme de dragoste cu putina drama happy

7 răspunsuri:
| pisikutza a răspuns:

Buna! Filme nu stiu dar iti pot da seriale ...preferatele mele : The vampire diaries -despre o muritoare care se indragosteste de 2 frati vampiri(restul te las sa descoperi singura)
The gates
Angel
blood ties
Smallville
* tot suspans si mister este pretty litlle liars

| Danoninooo a răspuns:

1. The Vampire Diares
2. Daybreakers, True Blood, Circul ororilor: Asistentul vampirului, Vampyrer
3. Water for Elephants, Something Borrowed
sper ca te-am ajutatwinking Fundaa? plzz.

| monicutza_5552 a răspuns:

Buna. filme de dragoste si drama : the notebook, a walk to remember, remember me, dear jhon. Sunt destul de faine.

iti mai recomand un film de drama ( nu e de dragoste) -Hachiko a dog story, mi-a placut enorm filmu asta. sper cca te-am ajutat. pupici

| Adison a răspuns:

1)The vampire diaries
Teen wolf
Gossip girl
Hellcats

! sunt seriale, dar poti descarca episoadele /sezoanele

2)filme cu vampiri=> The vampire diaries(serial)
Interviu cu un vampir
Underworld(ti-l recomand din suflet, este superb.Este vorba despre dragostea dintr un vampir si un varcolac)
3) Tre metri sopra il cielo
August Rush
Burlesque
Sweet november(o sa plangi la el)
Step up(nu are drama dar este superb)

| cristi1212 a răspuns:

Iti pot spune doar de dragoste, restul nu stiuhappy the notebook si a walk to remember merita vazute.

| AndrEyYwTz a răspuns:

Filme cu vampiri :
1)Blade 1
2)Blade2
3)Blade3winking
Filme de actiune si dragoste :
1)Nothin to lose
2)GLADIATOR
3) 300 de spartani
Vizionare palcuta! Sper sati placa.

| Adryan_8494 a răspuns:

Tron legacy