| lovevampire18 a întrebat:

Dau funda la kine ma ajuta cu niste filme drama-dragoste ceva in genul twilight.
Pls am nevoie.

Răspuns Câştigător
| Castiel a răspuns:

The Notebook/A Walk to Remember/Remember Me (cu actorul din Twilight)/Vanilla sky/Hitch/How to Loose a Guy in 10 Days/You Got Mail/50 First Dates/Shakespeare in Love/Titanic/Interview with an vampire (tom cruise si brad pit joaca frumos impreuna)/Cassablanca

Sunt drama/romantic nu seamana toate cu twilight ma refer nu au tema de vampiri dar sunt bune happy

4 răspunsuri:
| ingerdraq a răspuns:

Fireproof - drama-dragoste

| lovevampire18 explică:

Dreamm a aparut si sezonul 3 si ma uit la serial e preferatul meu

| AndreeaTicovschici a răspuns:

Adica gen TWilight, nu prea stiu dar te ajunt cu romantabatting eyelashes
New Year's Eve,The Rum Diary este de dragoste inbinat cu detoate laughing,Mr. Nobody,Loverboy,One Day,Crazy, Stupid, Love,Midnight in Paris,Friends with Benefits Ti la-s recomanad big grinD, I Don't Know How She Does It, The English Patient eset foaret vechii... Si multe altele sper ac te-am ajutat big grinD

| Dreamm a răspuns:

Iti dau un serial foarte frumos si anume Vampire Diaries.Din cate vad il ai la aatar pe Stefan actorul principal din Vampire Diaries. Poate te-ai uitat la serial poate nu dar eu il recomand deoarece e foarte frumos si merita vizionat! El are doua sezoane : sezonul intai si sezonul al 2-lea.Amandoua sezoanele cuprind aproximativ 20 de episoade (eu asa stiu). Genul filmului este :drama, dragoste dar si horror! Daca vrei si un link de download imi spui. Funda?