| anonim_4396 a întrebat:

Hey, am auzit de la multi cum ca serialul "The Vampire Diaries" e un serial misto tare si multe altele! Chiar asa e? tongue Cand a inceput si cate episoade/sezoane are (pana acum)? happy

Răspuns Câştigător
| g3orgianna21 a răspuns:

Pai are 2 sezoane si se face in septembrie sez 3, si este foarte frumos :X til recomand

3 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Eu am inceput sa-l urasc deoarece toti il compara cu True Blood(unul din preferatele mele) cand aceste doua seriale nu au in comun decat faptul ca au vampiri...

Dar daca vrei sa te uiti la True Blood, are 3 sezoane.si pe 26 Iunie incepe cel de-al patru-lea.Este foarte tare,pe cat avanseaza,apar mai multi supranaturali(vampiri,varcolaci,matamorfi,zane, vrajitoare, varco-pantere...)

| gabos98 a răspuns:

E prea tare eu ma uit are doua sezoane pana acum un sezon=22 episoade funda?

| bria_6116 a răspuns:

Oare ce se va int in ultimu ep? bine ca a gasit antidot pentru damon:X