| TraficDeMentosane a întrebat:

Hey! Am auzit un zvon cum ca Taylor Lautner ar renunta la Breaking Dawn si ca va fi inlocuit de Steven Strait. care din ei vi se pare mai potrivit pentru rol? happy

Răspuns Câştigător
| mymy a răspuns:

Da a fost un zvon ca tay kristen si rob nu mai vreau sa continue dar s-a rezolvat cu tay si kris rob este putin indecis dar deoacamdata accepta rolul si daca esti fan adevarat cred ca te int sa stii ca zori de zi apare pe 18 noiembrie 2011 ii naspa ca trebuie sa ast pana atunci dar mno oricumwinking si clar ca tay este cel mai potrivit pentru rol thumbs upwinking
fundoi?:Slove struck

5 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Nu sunt fan Twilight.
Un film care are mai multe parti (ex: trilogie), cel mai bine ar fi sa se pastreze aceeasi actori. Daca se tot schimba, e aiurea, nu va mai atrage publicul, e cu totul altfel...se schimba multe.
Deci cel mai bine ar fi sa se pastreze actorii care au inceput acest film.

| LoveAngel223 a răspuns:

Fara Tay ar fi naspah

| raluca0306 a răspuns:

Sper sa ramana taylor. e mai bunbig grin

| pau1 a răspuns:

Taylor Launter este mai potrivit şi ar fi o prostie din partea lui dacă ar renunţa a jucat în Amurg, New Moon şi Eclipse, tocmai în ultimul să renunţe, când ne-am obişnuit cu el.Eu una sper să nu renunţe.

| Rawrrr a răspuns:

Taylor Lautner!