| HinataSama a întrebat:

Hey, Am vazut, de curand ca sunt mai multe timpuri de Naruto (cum s`ar zice) De exemplu : Naruto Shippuden Road To Ninja, sau Naruto SD: Rock Lee no Seishun, Mai sunt si altfel de tipuri?

Răspuns Câştigător
| JH_Danielle_1996 a răspuns:

Primul sezon se numeste Naruto, sezonul al doilea in continuare primului este Naruto Shippuuden, Naruto SD:Rock Lee no Seishun este o serie de episoade gen chibi lansate in 2012 cu o alura de comedie adusa seriei originale a anime. ului, iar Road to Ninja este un film care inca nu a aparut. Filmele de la primul sezon Naruto sunt: 1.Ninja clash in the Land of Stone 2. Legend of the Stone of Gelel 3. Guardians of the Crescent Moon Kingdom, iar de la Naruto Shippuuden : 1. Movie 1, 2.Bonds,3. Inheritors of the will of fire, 4. The Lost Tower, 5. Blood Prison si Road to ninja care va aparea probabil la mijlocul anului acesta. Toate filmele si episoadele Naruto respectiv Naruto Shippuuden le gasesti pe www.animefushigi.com

| AnduuSweetyCandy a răspuns (pentru JH_Danielle_1996):

Road to Ninja a aparut acum cateva zile. Doar ca e dublat in coreeana -.-". Da merge si asa decat nimic. Il gasesti pe siteurile astea cu animeuri subtitratwinking
Si apropo e super dragut love struck

1 răspuns: