| SweetDreamss a întrebat:

Hey :* Buna :*. Cn ma ajuta si pe mine cu ceva big grin
Care stie de unde pot downloada si eu x-men 1. dar nu cel cu originals wolverine :d ca numai asta l-am gasit sad si am cautat de mi-au sarit capacelelaughing)
Merge si online...Sau download free big grin.

funditabig grin

Răspuns Câştigător
| YoungHomie a răspuns:

Pe filmeregale.com

uitele aici pe toate
alege care il vrei si il scoti e free:D
http://www. filmeregale.com/? s=x-men&searchsubmit=Cauta+Film

5 răspunsuri:
| SweetDreamss explică:

Ms:*

| SweetDreamss explică:

E Origins sau originals nu cont nici nu m-a interesat prea multlaughing Nu e vb de ungleza laughing
Oricum mersi de corectarelaughing

| YoungHomie a răspuns:

Npcbig grin:* si mersi pentru fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt este "Origins Wolverine" laughing, nu originals...mama ei de engleza.

| BlackRaven45 a răspuns:

,,Origins`` nu,, Originals``.,, X-Men 1 ``adică,, X-Men (2000)``?