| lllZendayalll a întrebat:

Hey! Buna!
Ma intrebam daca stiti numele unui film care cred ca se numeste "2011", dar nu-l gasesc. E cu sfarsitul lumii, cu un tip care e despartit de sotia sa, are 2 copii, lucreaza pentru cineva numit Yuri, vine sfarsitul lumii, zboara cu un avion in care pilotul e un tip Sasha, ma rog, sfarsitul parca e atunci cand intreaga planeta e acoperita de apa si oamenii plutesc in niste nave sau vapoare.
Sper ca v-am dat destule informatii.
Funda pentru cel care imi spune numele filmului si site-ul unde il pot viziona. ^_^

2 răspunsuri:
| Biia1212 a răspuns:

Filmul se numeste " 2012".