| Cinevacatoatalumea a întrebat:

Hey! Cand apare sezonul 3 din Tokyo Ghoul? Ard de nerabdare, mai ales ca am aflat ceva spoilere.

3 răspunsuri:
| HandaSei a răspuns:

Nu sa anunțat absolut nimic oficial despre vreun sezon 3 al seriei, iar de obicei se anunță cu minim 2-3 sezoane înainte, deci anul ăsta clar nici cea mai mică șansă... happy

| AkiseAru a răspuns:

Eu abia astept sa apara, am auzit ca apare in sezonul 2016, dar nimic. Acum zic astia ca o sa apara ori in primavara asta, ori in vara. Nu mai cred nimic.

| bluelemOnhamOn a răspuns:

Ar putea sa apara la sfarsitul anului asta, dar nimic nu este confirmat. Daca vrei, poti sa citesti manga, dar nu cred ca este tradus in romana, numai in engleza. In manga ar fi acelasi lucru ce ar aparea
si in anime. Daca vrei iti las un site unde poti sa citesti manga Tokyo Ghoul:re : http://m.mangafox.me/manga/tokyo_ghoul_re