| 230295 a întrebat:

Hey care stiti niste filme cu animale triste...am vazut filmul "a dog story" si mi-a placut foarte mult si as vrea sa stiu daca mai sunt si altele in genul astabatting eyelashes funda

Răspuns Câştigător
| zahre a răspuns:

Iubesc acest film. Am plans mult la el. Pur si simplu magnific. Altele ca el : War horse, Marley and me, Water for Elephant, Colt-Alb,

8 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

L-am vazut, dar n-am varsat lacrimi, doar m-am emotionat.marley and me, dar e trist doar la sfarsit...ca moare cainele, dar in rest e comedie.si mai am unu, dar nici ala nu e trist.cool dog facut in 2010.

| Allya a răspuns:

Nu e chiar film dar e super.'9' http://www.imdb.com/title/tt0472033/

| Denisseq a răspuns:

Bunalaughing si eu am vazut filmul si am varsat putine lacrimi...e u film foarte emtionant. Cand eram mica ma uitam la filmul ''spirit stallion of the cimarron ''e foarte interesant

| 230295 explică (pentru Denisseq):

Crede-ma k eu am plans la filmul asta 20 de minute... iubesc foarte mult animalele si ma doare cand vad asa:* oricum a fost cel mai trist film pe care l-am vazut si cel mai placut film

| Denisseq a răspuns:

Eu l-am vazut demii de ori cu prieteni si singura si am plans mereu. E ceva unic :o ralatie intre om si animal si cand ma gandesc ca sunt uni nesimtiti care le bat si le chinuie imi doresc sa ii chinuie si pe ei

| Denisseq a răspuns:

Salut sin nou nai e un film dragut cu un final frumos despre un papagal se numeste paulie

| sanziana1234 a răspuns:

Incearca "the bear"
e suuuper draguttt!

| sanziana1234 a răspuns:

Nu vreau sa te intristez sau sa te fac sa te gandesti doooar la asta si probabil ca stii ca filmul"a dog story"e bazat pe o intamplare reala sad