| TipulDin98 a întrebat:

Hey,TPU!
Astazi am vazut filmul animat Dragon Nest:Warriors' Dawn si mi-a placut enorm genul asta de poveste cu un tanar care vrea sa devina rasboinic si se perfectioneaza de-a lungul filmului.Si voiam sa va intreb daca mai stiti alte filme de genul.

1 răspuns:
| ProAlex a răspuns:

Pai intra pe youtube scrie filmul si da pe film apai te uiti in dreapta ar trebuie sa apare filme asemanatoare FUNDA Te roooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooog