| Raluu_5695 a întrebat:

Hey! Care sunt serialele voastre preferate? Dar filmele? mersi:*

7 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

1.Seriale: "The Vampire Diaries"
2.Filme: Toate filmele din seria "Twilight"

| AG a răspuns:

Seriale: Gilmore girls, Criminal Minds, Blood Ties, NCIS, Pretty little liars:X, Supernatural
Filme: The butterfly effect 1, Requiem for a dream, How to be a serial killer, Top secret, History of the world

| bfvhjcv a răspuns:

Pretty little liars
tales from the crypt

astae suntlove struck

| Raluka98 a răspuns:

Seriale: NCIS-Ancheta Militara, Gilmore Girls, 10 lucruri nu-mi plac la tine!, Dill Mill Gaye ( Intalnirea inimilor), Mesaje de Dincolo, Minti Criminale- Comportament Suspect, Stagiarii.
Filme: Om Shanti Om, Patners, Twilight, New Moon, Eclipse, 10 Lucruri nu-mi plac la tine ( e si film si serial), Casanova, Tinerete fara Batranete, Vagabontul Milionar, Don, etc.

| 12UFFY a răspuns:

Seriale:Internatul si Mesaje de dincolo
Filme:Never back down, Forever strong, Twilight

| KillAWolf a răspuns:

Seriale:Anatomia lui Grey
Am vazut recent filmul Just go with it, foarte tare, recomand

| Maria_6612 a răspuns:

Seriale:Nini
Filme:Twilight,New Moon, Eclipse