| BeLyNdA a întrebat:

Care sunt filmele, serialele si posturile voastre preferate? De ce?

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Filmul preferat:Remember me in rol principal Robert Pattinson
serialul preferat romanesc:Narcisa Salbatica:dragoste, mister si pasiune love struck
serial preferat strain :Jurnalele Vampirilor=cel mai tare serial facut vreodata
postul preferat:cred ca Mtv

| RoxYuuKikyo a răspuns:

Filmele mele preferate sunt cele din Twilight adica: 1). Twilight 2).New Moon 3). Eclipse 4). Breaking Down Serialele mele preferate au fost Secretul Mariei si Fetele Marinarului pur si simplu mi-au placut

| ChrisIwal a răspuns:

Step up 3D (director Jon M Chu)
Pentru ca imi place cum danseaza, imi place povestea (super tare) si in plus am invatat ceva miscari din filmul asta (miscari de breakdance) happy

| Kissy123 a răspuns:

Seriale=Narcisa salbatica pentru este mollta actiune si te lasa in suspans...

iubiri secrete de pe primapuppy dog eyes este singura telenovela care imi place ...pentru ca are multa pasiunehee hee
postrui=Utv Kiss fm mtv disneyhee hee programe de muzica deci
si cam atat

Funda?big grin

| BlueR a răspuns:

Seriale: Two and a half men(comedie); H2O
Filme: Knowing(horror); Final Destination 1, 2, 3, 4(horror, cica); Liar Liar(comedie); Bruce Almighty(comedie); Goal 1, 2(drama/romance); Fast and Furious 1, 2, 3, 4, 5(actiune); etc.
Posturi: ITV(IndependenceTeleVision from England)
TV shows: Britain's Got Talent; America's Got Talent
Nu-mi vin in minte toate acum.

P.S: La majoritatea nu gasesti subtitrari, sunt in engleza.

| m0gd0 a răspuns:

Serialele mele preferate sun filmele coreene pentru ca ma uit la ele de atat timp incat am numai asta in cap