| Makovei_Iuly_1995 a întrebat:

Hey! Cine imi recomanda niste filme de aventura, ceva gen Calatorie Spre Centrul Pamantului sau Piratii din Caraibe? Sau ceva gen Harry Potter?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Coraline (2009), The Time Machine (2002), The Time Machine (1960), Monty Python and the Holy Grail (1975), The Brothers Bloom (2008), Das Boot (1981)...

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

The maze runner
Percy Jackson 1, 2
Jumper 1, 2
Astea sunt cele mai bune! Vizionare placuta!

| Cameliapantiru a răspuns:

"Robinson Crusoe''(1954)-filmul preferat al adolescentei mele, turnat dupa cartea preferata a adolescentei mele! La fel de mult, aproape, imi place si "Piratii din Caraibe''...