| Ionyyyy a întrebat:

Hey! Cine se uita la "iubiri secrete"? Ce ziceti de noua schimbare/? ...Sincera sa fiu mie mi se pare foarte naspa,numa de Ioana si Andrei imi place, ca se plac:X:X.

4 răspunsuri:
| danut222 a răspuns:

Mie nu-mi place schimbarea frate trebuia sa continue de unde a ramas acu fiecare a uitat... si lu madalin i place de ioana"soarasa" e foarte sec...

| danut222 a răspuns:

Da poate ca e vru'n vis de-a lu radu dar frate o schimbat tot... adica la sezonu 4 am vazut altceva si acu vad altceva e foarte naspa acu!

| anonima01 a răspuns:

Nici mie nu prea imi place schimbarea, acum tot ce am vazut in celelalte sezoane a fost degeaba.Acum au schimbat si genericul, nimic nu mai e la fel.Eu cred ca ar fi mult mai frumos daca sezonul 5 sa fie doar un vis de-a lui Radu.Si la final totul sa fie cum am vazut atatea sezoane.

| AnimeXgirl a răspuns:

Ei bine, nici mie nu imi place noua schimbare...
Dar daca stai sa te gandesti avea nevoie de una, caci altfel oameni s-ar fi plictisit de prima. Exact ca la iubiri secrate, daca nu ai obsercat nu mai sunt asa de multi care se uita.
Mie una mi se pare o idee geniala a regizorului!

Si da Ioana si Andrei:X :X :X
Dar si ''fratareala'' lui Radu cu Ionut rolling on the floor