| Armyanka a întrebat:

Cine se uita la iubiri secrete?
De cine va place?

8 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Eu ma uitlove struck si abia ast sa inceapa iar
Paiii me la inceput imi placea de nebunu'de Radu' love struck, dupa aceea a aparut SorinN:X:X:X si acum imi plse de el [dintre baieti]si dintre fette imi place de Delia[ff frumos]...
Tie?

| LarissaMouse a răspuns:

Buna.eu ma uita si cel mai mult imi place de radu.

| GigglesToDay a răspuns:

De sorin :* si radu:Xlaughing:X:X: si ed baiatu lu' radu:Xfunditsa:X plslove struck

| Tooooo a răspuns:

De Delia si Sorin tie?
auzi cand se difuzeaza ca eu vad numai reluare

| Stefanistaaa a răspuns:

Euu love struck
Imi place de cel ce a rapit-o de "Delia" si apoi se indragosteste de ea. Imi place si de Alina Tivadar (in film- Delia)
Pup :*

| PyTyKu a răspuns:

Buna eu ma uit si ador acest serial la fel ca si narcisa salbatica dar mie din Iubriri Secrete imi place de Radu si de Delia imi place de Radu pentru ce e cel mai amuzant din serial si crede-ma pentru ca eu is baiat papa:X:*

| andrey123 a răspuns:

Ma uit si imi place RADU

| larisa_4510 a răspuns:

DA! ma uit! imi place de radu, ionut, delia si sorin! Tie de cine iti place? si. @Tooooo incepe de luni pana miercuri la 19:30.pup...