| madaaa_9681 a întrebat:

Hey!
Cine stie cum moare Denny in anatomia lui grey? Funda big grin

Răspuns Câştigător
| AlexxoDany a răspuns:

Denny moare dupa operatia de translpant de inima...din cate imi amintesc moare din cauza unui cheag de sange la o artera. Vizionare placuta in continuare!

3 răspunsuri:
| AlexxoDany a răspuns:

Denny am murit dupa ce a facut acel transplant de inima...din cate imi amintesc a murit din cauza unui cheag de sange dar nu garantez ca este asa laughing Bafta

| FloryDo a răspuns:

Am vazut episodul de curand... Danny moare dupa ce primeste inima din cauza unor cheaguri de sange. Saraca Izzycrying