| oana09_3398 a întrebat:

Stie cineva cand apare Denny Duquette in Anatomia lui Grey?
Dau >funda:

5 răspunsuri:
| seby4music a răspuns:

Am o intrebare e chiar asa bun serialul? poti sa imi explici in mare parte despre ce e vorba? poate ma convingi sa ma uit la el big grin

| elynutzu a răspuns (pentru seby4music):

Deci serialul e super fain.Ti-l recomand...Nu este vorba doar despre doctori si opretaii dar sunt si povesti de dragoste care te lasa cu gura cascata si te uimesc de plangibig grin E vorba in mare parte despre Meredith Grey si Derek Shepard care este casatorit cu Addison de care divorteaza si se casatoreste cu Meredith de unde incep iar multe povestii si o groaza de treburi fascinante si morti si boli si alte povesti de dragoste.E foarte fain. Uite-te ca merita...Si Denny Duquette apare in episodul 19 sezonul 2 din cate tin minte, dar sigur episodul 19.big grin

| seby4music a răspuns (pentru elynutzu):

Ok ok, ma risc laughing o sa ma uit si eu big grin

| elynutzu a răspuns (pentru seby4music):

Meritabig grin

| telluno a răspuns:

Buna oana,
aici gasesti tot ce te intereseaza.
http://ro.wikipedia.org/wiki/Anatomia_lui_Grey_(sezonul_2)