| LoStEyEs a întrebat:

Hey cine stie niste seriale anime peste 18 ani care le dadea pe minimax dupa 12 noaptea? a fost acum multi ani dar unu mi-a placut.

Răspuns Câştigător
| Serafir a răspuns:

Inuyasha era pref meu, era bleach, blood plus, ful metal alchemist, slayer, hellsing, yuyu hakusho, death note, contele de monte cristo, trigun...animax cauta pe google poate mai merge site-u

1 răspuns:
| ZambetulNebuniei a răspuns:

Gravitation, parca asa ii zice si mai era unu cu 3 cantareti si unu avea un panta si faceau tot felul de tampeni pentru a se imbogati da nu stiu cum ii zice