| justroro a întrebat:

Hey:*. Cu ce program as putea face un video cu mai multe poze si o melodie pe fundal? Ar fi super si un link:*

Răspuns Câştigător
| g3orgianna21 a răspuns:

Heii, poti face un video in Movie Maker care il ai in start (asta daca ai windows xp) sau daca nu downloadeaza'ti de pe net Videopad. care este mult mai bun :) sper ca te'a ajutat raspunsul.
http://www.nchsoftware.com/videopad/screenshots.html uite aici poti downloada Videopad-ul

2 răspunsuri:
| ChristiaNNN a răspuns:

Windows movie maker. Il ai in Windows, nu trebuie sa-l descarci. Succes!

| crisscj15 a răspuns:

Windows movie maker e cel mai ok :d