| HurremSultan a întrebat:

Km fac un video cu o melodie de fundal si poze sa vina una dupa alta?

cu ce program?

FUNDA!

6 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Cel mai simplu program cu care poti face este Windows Movie Maker pe care, daca ai windows xp il gasesti deja in pc-ul tau in meniul Start.Este foarte simplu de utilizat!

| mnopqr a răspuns:

Poti folosi Windows Movie Maker! Este bun si usor de folosit! Cauti pe Google si il descarci! laughing

| Andreea028131 a răspuns:

Movie Maker.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows Movie Maker. Il descarci de pe net si este foarte simplu sa faci cu el un videoclip. Sper ca te-am ajutat.

| Ovidiu200 a răspuns:

Wndows movie maker

| Ovidiu200 a răspuns:

Funda ?