| Rallu12 a întrebat:

Hey! big grin M.am uitat acum cativa ani la un film. Era cu masini si personajele principale erau 2 baieti si o fata. Nu stiu sigur dar cred ca se numea Firs si inca ceva... sau ceva de genu. Stie cineva cum se numeste? Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Poate unele dintre filmele Fast&Furious... Fast Five?

2 răspunsuri:
| Sotaro324 a răspuns:

Era cumva o masina smechera cu portocaliu? si 2 pers baieti si 1 pers fata s-ar putea sa fie :Sex Drive Gen:Comedie Site vizionare online+ Sub:http://www.dvideo.ro/filme-pe-genuri/comedie/sex-drivein-sexcursie-2008/

Baftaaaa :D

| Rallu12 explică (pentru Sotaro324):

Nu, nu este asta...dar mersi oricum.winking:*