| Fikki a întrebat:

Hey, dati-mi si mie va rog un site unde sa mearga sa vad ce e pe disney channel online dar sa si mearga va rog am intrat pe nu stiu cate si nu a mers nici unu, cel care imi da unu care merge ii dau funda!

Răspuns Câştigător
| ivy a răspuns:

Http://linktvonline.com/home/36-tvonline/82-Disney%20Channel trebuie sa ai instalat programul SopCast...:D

1 răspuns:
| Fikki explică:

L-am instalat si am reintrat dar nu ma lasa sa vad tot zice ca trebuie instalat dar l-am instalat, ce fac dupa aceea?