| Adina948 a întrebat:

Hey! Filme sau seriale gen : Divergent, The maze runner, Shadowhunters, The vampire academy,The vampire diaries, Pretty little liars, Gossip girl, Red riding hood, The mortal instruments, Ultimul razboinic al aerului, Teen wolf, Beautifule creatures si The originals Adica filme sau seriale adaptate dupa carti. Dau funda, dar vreau unele vazute de voi.

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Filme:The Giver (2014),Delirium (2014),The Host (2013),Rubinrot (2013),Saphirblau (2014),Smaragdgrün (2016),Twilight (seria), Harry Potter (seria), Fallen (2016),The Hunger Games (seria), The Perks Of Being A Wallflower (2012),Paper Towns (2015),Miss Pettigrew Lives For A Day (2008),Miss Peregrine's Home For Peculiars (2016)//Seriale:True Blood, TSC, The 100, Under The Dome, GoT, Witches Of The East End, Childhood's End (mini-serie), Bitten (2013),The Carrie Diaries

| Lacramioara_Xenia_1990 a răspuns:

The Hunger Games (seria)