| irinuk28 a întrebat:

Hey, hey, hey... Am nevoie de ajutor. Deci, sunt sigură că oricine a urmărit X Factor măcar o dată. Păi și eu am făcut același lucru, doar că, cu mult timp în urmă și ca să vezi, acum am nevoie pentru un proiect de emisiunea asta și eu pur și simplu nu mai știu cum se procedează. Știu doar prima fază și aceea e cu audițiile oh go on dar după, habar n-am ce se mai întâmplă. Așa că vă rog, cine știe să îmi spună și mie pașii, când sunt galele Live, când e partea cu tabăra de pregătire (mda, mai țin minte astea, dar nu le știu ordinea, nici nu sunt sigură că exista tabără de pregătire la X Factor, dar sper că am nimerit-o). Probabil o să spuneți să caut pe Youtube, păi deja am făcut asta, doar că acolo e împărțită emisiunea pe părți și nu mă ajută cu nimic, dacă nu știu ordinea.
FUNDĂ urgent!
Mulțumesc anticipat.

1 răspuns:
| KamaSutra a răspuns:

Eu nici macar nu ma mai uit...de cand l.au adus pe Banica, nu.mi mai place :puke!