| Nikolletta a întrebat:

Hey,imi puteti recomanda niste filme asemanatoare cu TWILIGT 1, 2, 3,4,dar sa nu fie serial dar film sau niste filme ca THE FIRST TIME(2012),ANOTHER CINDRELLA STORY(2008),FIFTY SHADES OF GREY sau IF I STAY(2014). Mai pe scurt filme de dragoste dar sa fie cu adolescenti ca am impresia ca deja m-am uitat la toate.mersi dau funda... pupici...

3 răspunsuri:
| gamesFENOMENUL21games a răspuns:

Ar fi: Riding Hood, Teen Wolfe

| Nikolletta explică (pentru gamesFENOMENUL21games):

Riding hood pare interesant planuiesc sal privesc, dar Teen Wolfe e serial, iar mie numi rea place sa ma uit la seriale fiindca nu am rabdare si imi ia mult timp. oricum mersi

| Ely_Elydutza_1989 a răspuns:

Vampire Academy
The Mortal Instuments