| NKEOry a întrebat:

Hey.Imi spuneti si mie seriale coreene cu vampiri? (daca exista)
FUNDA!

10 răspunsuri:
| dacy97 a răspuns:

Acesta e singurul pe care il stiu http://www.youtube.com/watch?v=7t0oivEEBGQ,Vampire prosecutor

| Annll a răspuns:

Buna!happy Imi poti spune si mie, te rog... Unde pot vedea Koishite Akuma big grin [subro daca se poate.] Am vazut ca ai mentionat ca l-ai vazut deja...

| NKEOry explică (pentru Annll):

Cauta pe vplay happy

| RukkyRukkya a răspuns (pentru NKEOry):

Nu este in romana pe vplaysad

| TifaLockheart a răspuns:

Nu stiu coreean, dar stiu un serial japonez cu o poveste de dragoste cu vampiri, mai exact "koishite acum" happy. E minunat

| NKEOry explică (pentru TifaLockheart):

Si eu ma uitam aseara la el laughing

| VreauSaCunsoc a răspuns:

Blood.....si vampire flowers

| PisicaSerialelor a răspuns:

Incearca Vampire Prosecutor, Blood, Vampire Boy, Vampire Flowers si ca veni vorba de Koishite Akuma...Este cel mai trist serial cu vampiri vazut de mine...Nu mi-a prea placut finalul

| MaryaMaryuca a răspuns:

Orange Marmalade

| FloBubu a răspuns:

Bună, serialele coreene pe care ți le-aș recomanda sunt:
1)Vampirul procuror 2
2)Raiul vampirilor
3)Vampire detective
Sunt singurele pe care le știu, sper să iți placă.☺