| TraficantaDeNutella a întrebat:

Hey! In seara asta vreau sa mai uit la un film horror fiindca nu am mai vazut unul de 3 luni. Ce film horror imi recomandati? Sa fie foarte infricosator, incat sa sar 2 m daca ma speriu

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Woman In Black
The Others
The Sixth Sense
Poltergeist
The Shining
The Ring
The Haunting
El Orfanato
Pulse
Shutter
The Innocents
Silent Hill
The Grudge
Insidious
The Amityville Horror

| FllorinaFlory a răspuns:

The grudge 1, 2
Shutter
Alone
Tormented
Paranormal activity 1, 2, 3
Mirrors

Sper sa-ti placa

Răspuns utilizator avertizat
| 2PacKilluminati a răspuns:

Eu iti recomand Julya's eyes.eu un film super ce te tine in suspans.Nu-l rata!

| duckybibi1996 a răspuns:

Misterul gemenilor

| 3PAC a răspuns:

Iti recoman The Evil Dead 1 ca o sa te uiti printre degete. E un film vechi cu o poveste clasica dar cu niste efecte speciale super si te ia de multe ori prin surprindere.