| Loveyourself a întrebat:

Hey,in serialul Nini,care este episodul in care tomas si nini se saruta si el ii spune ei, despre ceva sarut, si ii pandeste Celina?big grin

1 răspuns:
| onelove12 a răspuns:

Uite aici:Ei se saruta prima data in gradina atunci cand tomas ii spune lui nini ca el stie ce e iubirea, iubirea e cea ce el simte pentru ea apoi se saruta si pleaca (ep50)iar atunci cand ii pandeste selina ei vor sa-si spuna ca sarutul a fost o greseala si nu pot si se saruta din nou in ep 51 sau 52 uitehttp://www.desene-animate-online.net/tags/nini/page-5/