| hanayonna a întrebat:

Hey! m-am plictisit groaznic spuneti-mi si mie un film dragut de dradoste la care sa ma uit de preferat ceva k adolescenti. Funda:d

9 răspunsuri:
| Akid a răspuns:

Lol

| FemeiaPisică a răspuns:

American Pie

| BughY a răspuns:

Not Anothe Teen Movie, American Pie, Euro Trip

| 8mariastar a răspuns:

A Walk to Remember
Titanic
The Notebook
Romeo + Juliet
http://www.cinemagia.ro/liste/cele-mai-bune-filme-de-dragoste-5261/
uite un site cu filme

| maya00sel8cookie a răspuns:

Eu stiu filme de dragoste, dar sunt si de comedie cu adolescenti, sper sa-ti placa:She's the Man, Easy A, 10 Things I Hate About You,What a Girl Wants, Boys and Girls, A Cinderella Story, Wild Child, 17 Again.

| Gabrielaa90 a răspuns:

She's the man[e o comedie romantica],Gossip girl,Easy A,A wal to remember,Monte Carlo,Raise your voice,Wild Child,Valentine's day,Enchandet, The last song, The vampire diares, Twilight, John Tucker Must Die. Sper ca te'am ajutat!

| mirunamarcela a răspuns:

Gossip GIrl este un film din 2007 da e atat de frumos l-am vazut de 4 ori si tot nu ma satur de el Sarbatori fericite

| Sunny21 a răspuns:

Este un serial de dragoste mie imi place foarte mult se numeste The Vampire Diaries. sper sa-ti placa sau daca esti fana a fantomelor si restul uitate la Supernatural.

| XxLadyDeexXX a răspuns:

LOL cu Miley Cyrus. E dragut, desi mie nu imi place Miley Cyrus. E cu adolescenti stai linistita!