| Adrian_Stancu_1994 a întrebat:

Hey. Mai de mult am vazut niste secvente din 2 filme si daca stiti cum se numesc v-as ruga sa imi scrieti!

Primul film incepe cu o scena ...in pat...stiti voi,iar dupa cateva momente tipul o ia pe tipa si o arunca de pe terasa apartamentului,scena petrecandu-se la un etaj superior

Al doilea film este cu o tipa care il aduce pe un barbat acasa la ea,il pune sa stea in pat,apoi ea intoarce crucea de pe perete cu capul in jos si vine la tip si ii suge sange prin limba, lasandu-l pe tip cu pielea zbarcita

1 răspuns:
| DeCe a răspuns:

Buna. Primul film cred ca e The Loft 2014. Incepe asa cum ai descris mai sus. Al doilea film il stiu dar din pacate, am uitat cum se numeste.