| sweetys a întrebat:

A fost cred ca acum o saptamana pe pro tv un film cu o tipa care naste, cand se duce la spital se duce cu un taxi. Naste si se intoarce de la spital si taximetristul vine si ii aduce poseta. Apoi in nu stiu ce circumstante tipul ajunge sa aiba grija de copil. Stiu ca ea iese la intalnire cu diferiti barbati si unul o tot pune sa plateasca tot.

Răspuns Câştigător
| BackAgain a răspuns:

'Uite cine vorbeste' cu John Travolta si Kristie Alley. Primul film (mai sunt si 2 continuari).