| adelinahildegard a întrebat:

Hey, saptamana asta nu mai facem ore si sunt plictisita iar toate serialele mele preferate sau terminat.Imi puteti da exemle de seriale ca the vampire diaries, teen wolf, the originals, reign.Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

True Blood,Hemlock Grove,Being Human,The Gates,Lost Girl,Merlin,The Tudors, Rome

4 răspunsuri:
| adrianarp a răspuns:

Merlin
Game of thrones
The Musketeers
Supernatural
Pretty Little Liars
Ravenswood
American Horror Story
Once Upon A Time
Grimm
The Walking Dead

| Public22 a răspuns:

True blood, e cu vampiri

| Răduca_Claudiu_1998 a răspuns:

Uita-te la death note. sunt cam 30 de episoade daar e super crede-ma eu l-am urmarit

| MaryBMTH a răspuns:

ÎÎÎÎÎmmm,,știu eu un serial bun pentru tine la care m-am uitat și încă mă uit.
Serialul e cu zombi și se numește The Walking dead, probabil îl știi, probabil nu, dar dacă nu-l știi, ți-l recomand :*