| JaDiDaTa a întrebat:

M-am uitat la "Donia Barbara", "The vampire diaries", "The originals", "Teen wolf", "Pretty little liars", "Game of thrones", "Teen wolf", "The O.C", "90210". Imi puteti spune alte seriale care mi-ar placea?

Răspuns Câştigător
| anonimspecial a răspuns:

The Lying Game - daca ti.a placut Pretty Little Liars, o sa iti placa si asta, deoarece serialul este facut dupa seria de carti scrise de Sara Sheperd, cum sunt si seriile de carti PLL

Glee

Greys Anatomy

Astea imi plac mie, avand in vedere ca ma uit la 5 dintre serialele zise de tine.
Chiar sper ca o sa te uiti la elewinking

| JaDiDaTa explică (pentru anonimspecial):

Cred ca o sa incep Greys Anatomy, am vazut putin din cateva episoade pe DIVA Channel si mi s-a parut interesant la vremea aceea.

| anonimspecial a răspuns (pentru JaDiDaTa):

Yaaaay

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Gossip Girl, Hemlock Grove, Bitten (2013),From Dusk Till Dawn: The Series, Awkward, Finding Carter, Nowhere Boys, Outlander (2014),Merlin,Legend Of The Seeker, Vikings

| JaDiDaTa explică:

Multumesc amandurora!