| marylangdon a întrebat:

Hey
spuneti-mi ceva filme gen horror care v-au impresionat cel mai mult..caci deja atitea am vazut ca nici nusitu daca mai este ceva big grin

18 răspunsuri:
| Lavinia218 a răspuns:

-Paranormal activity 1, 2, 3
-The Devil Inside
-The others (nu e chiar groaza, dar e un film exceptional unul dintre fav mele)
-REC

| marylangdon explică (pentru Lavinia218):

The others - am auzit ca merita vazut big grin
mersi si pentru restul, caci tare de mult ma tot apuc sa vizionez Paranormal activity, dar nu se primea big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca The Exorcist din 1973. Daca nu l-ai vazut deja...

| Almássy a răspuns:

Pai...uitate nah la fenomene stranii, nu cred ca ai vazut toate episoadele sau insidious, poate... exorcizarea lui emilly?

| marylangdon explică (pentru Almássy):

Insidious - unul dintre filmele mele preferate :3
l-a vazut de nu stiu cite ori big grin
mersi pentru restul happy

| Almássy a răspuns (pentru marylangdon):

Cu placere big grin

| Almássy a răspuns (pentru marylangdon):

Ai putea sa vezi ''unde pandeste raul'' de la fenomene strani e. buhuhulaughing

| marylangdon explică (pentru Almássy):

Hah..asta nu-l stiu!
hey poti sa`mi spui denumirea in engleza te rog ^^

| Almássy a răspuns (pentru marylangdon):

Am uitat sa iti spun ca,, fenomene stranii'' se difuzeaza pe discovery chanel in fiecare vineri seara de la ora 22:00 cate 2 episoade -1 ora fiecare, daca vrei sa te uiti pe tv love struck

| LookAtMe a răspuns:

Mirrors 1, Mirrors 2

| marylangdon explică (pentru LookAtMe):

Mirror 2 exista?
hmm...nu stiam, dar oricum mersi big grin

| marylangdon explică (pentru LookAtMe):

big grin
dada,mersi!
o sa am la ce sa ma uit zilele acesteahappy

| LookAtMe a răspuns:

Prometheus,Chernobyl Diaries, The Woman in Black, The Devil Inside, Sweeney Todd the Demon Barber of Fleet Street, Shutter Island, Wrong Turn 1, 2, 3, 4, House of Wax, The Possession, House at the End of the Street, The Cabin in the Woods, The Pact, Silent House, Silent Hill, Fragile, [REC] 1, 2, 3, Cell 213, The Ring, Creep, funditabatting eyelashes?

| marylangdon explică (pentru LookAtMe):

Jumatate de aici le-am vazut, dar oricum mersi big grin
hmm..ma mai gindesc )

| metalhead666 a răspuns:

Casa de Ceara, A Serbian Film, Saw, Seria Wrong Turn

| marylangdon explică (pentru metalhead666):

Haa..primele doua nu le-am vazut dar ultimile da big grin

| Elly1995 a răspuns:

Red hook