| just4you a întrebat:

Hey! Stie cineva cum se numeste filmul in care era un cuplu si aveau 3 sau 4 copii si s-a despartit. El imita foarte bine vocea personajelor din desene si lucra la un post, ceva de genu. El a fost apoi dat afara si copiii au ramas la mama si el s-a mutat singur intr-un apartament si a gasit in ziar un anunt gen "caut bona" care era dat chiar de fosta lui sotie si ca sa fie aproape de copii s-a dus la un prieten care avea un salon si i-a facut o masca de femeie, i-a dat peruca, etc.In final copiii au aflat si la fel si mama si el a fost angajat la o emisiune pentru copii, dar ca femeie.PLsSS DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| deea_7254 a răspuns:

D-na doubtfire, taticul nostru traznit asabig grin
sper ca te-am ajutat, o zi buna!:*

5 răspunsuri:
| 54ndy a răspuns:

Doamna doubtfire

| just4you explică:

Mssssss mult la toti!

| yoo23 a răspuns:

Il stiu filmu, l-am vazut, foarte tare, dar scuze, nu stiu cum se numeste.

| Name_3685 a răspuns:

Doamna Doubtfire