| anonim_4396 a întrebat:

Hey, stie cineva daca o sa mai fie si Gossip Girl sezonul 5? straight face Si sezonul 4 are 22 de episoade nu? sad in episodul 22 din cate am inteles Blair si Chuck nu au ramas impreuna.deci o sa mai fie sezonul 5? sau s-a terminat? straight face detalii plzz

Răspuns Câştigător
| g3orgianna21 a răspuns:

Se face sezonul 5, prin septembrie... pana atunci sad trebuie sa asteptam... eu nu mai pot, abia astept sa aparalaughing

3 răspunsuri:
| LauraMB a răspuns:

Ultimul episod este 22sad si va aparea un nou sezon in septembrie.Cat despre chuck si blair nu au ramas impreuna dar nu se stie...din cate am inteles eu blair e insarcinata si sunt sigura ca nu e al lui luis:X
deci intr-un final vor fi impreuna, adica e normal sa fie se potrivesc foarte bine mi se pare ca e cel mai potrivit cuplu din gossip girl:X:X:

| Fillaide a răspuns:

Speram sa apara. Abia astept...

| Bubble a răspuns:

O sa mai fie.CW a anutat oficial ca Gossip Girl se va turna in continoare.Azi a aparut EPISODUL 22. happy eu momentan nu stiu daca au ramas imp sau nu ca n-a aparut subtitrarea inca.pe diseara aflu. Episodul trecut a fost EP 21.