| YOUdriveMEcrazy a întrebat:

Hey, stiti cumva niste seriale de genul : Nikita sau Xena in mare parte ma intereseaza serialele care au personal principal feminin, si cu multa actiune.
Imi mai plac si serialele de genul Doctor House, New Girl sau Skins. Poate stiti ceva asemanator happy Insa va rog fara seriale cu vampiri. Funda si ceilalti vot happy

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

V.I.P. il poti vedea pe AXN Crime, este zilnic :
http://port.ro/pls/w/tv.channel?i_ch=10073&i_date=2013-07-17&i_where=1

| Okin14 a răspuns:

Pretty little liars

| roxiiMr a răspuns:

Pretty little liars, csi:miami, supernatural, neveste disperate.