| deniii589 a întrebat:

Hey! Sunt fan jurnalele vampirilor si am o intrebare: m-am uitat la promoul pentru episodul 9 sez.3 (il gasiti aici http://www.the-vampirediaries.cz/ ) iar la sfarsit spunea ceva cu "season finaly". Inseamna ca este ultimul ep din sezon sau ca este ultimul sezon sau ce inseamna ca nu inteleg (uitati-va intai sa raspundeti!) Cel mai bun raspuns primeste fundita! va rog mult ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| annamarya483 a răspuns:

Pai din cate am inteles serialul va lua o pauza. Urmatorul episod adica episodul 10 va aparea abia pe 6 ianuarie 2011.

1 răspuns:
| marina28 a răspuns:

Poate serialul ia o pauza asa cum a facut si pretty little liers si the lying game. sf serialului nu este sigur!